Ara
WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

Bakırlar Dekorasyon Yapı 2016 yılında faliyete geçmiştir.  Bakırlar Dekorasyon Yapı Sektörde önceliği ürün kalitesi ve sağlamlık konusunda vizyon edinmektedir. İnşaat sektöründe bir çok projelere imza atmış ve sektöründe öncü firmalarındandır. 01.2023 Tarihinden itibaren argesi firmamıza ait olan ve yeni bir proje geliştirmiştir ve sonrasında yerli ve milli imalat ve üretici hattını oluşturmuştur. Yurtiçi ve yurtdışına müşteri portföyünü güçlü reklam çalışmalarıyla büyütmeyi hedeflemektedir. Yurtiçi 81 ile gönderim sağlayıp aynı şekilde yurtdışı portföy hedefleyen Bakırlar Dekorasyon Yapı nakit sermayesiyle yatırımlarını sağlamıştır. Bundan sonraki vizyonu güçlü imalat hattını oluşturup üretim hattını gelişmeyi ve daha fazla portföy ulaşıp günlük üretim adeti yükseltmektir.  

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

03.
Copyright © 2023. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK